• language
  • language

Ödeme ve Teslimat

Ödeme Seçenekleri

Ödemelerinizi; normal cari hesap şeklinde, siparişten bağımsız olarak tanımlı cari hesabınız adına, sitemizden siz veya satıcı temsilciniz tarafından Kredi Kartı ile Online Ödeme şeklinde veya Mail Order için merkezimizden yardım alarak yapabilirsiniz. Buna ek olarak satış temsilcilerimize nakit/çek ile veya banka havalesi / EFT yöntemleri ile de yapabilirsiniz.

Kredi Kartı ile online ödemeyi güvenle yapabilmeniz için kredi kartı bilgileriniz 128 bit SSL kullanılarak şifrelenmektedir. Bilgileriniz veriler şifrelenerek işlendiği için, firmamız veya ödeme aracı olarak kullandığınız banka yetkilileri dahil hiç kimse tarafından görüntülenemez, izlenemez.


Kredi Kartı* Provizyon Aksaklıkları:

Siparişiniz sırasında kredi kartınız farklı nedenlerden ötürü onaylanmayabilir, bu nedenlerden bazıları;


- Kredi Kartınızın limitinin yetersiz olması,


- Kart numarasını yanlış girmeniz,


- Kartınızın son kullanma tarihinin geçmiş olması,


- Kullandığınız kart bir ek kart ise, asıl kart sahibi tarafından kartınızın iptal edilmiş olması,


- Onay işlemi sırasında geçici bağlantı sorunları yaşanması,


- Kayıp ihbarı yaptığınız bir kartı yeniden kullanmaya çalışmanız,


- Kullanmaya çalıştıgınız kartın bir kredi kartı değil, ATM kartı olması sayılabilir.* Kredi kartı onay sorunlarınızda yardım almak için kartın ait oldugu banka ile görüşmeniz gerekmektedir.


Firmamızdan/bölge satış temsilcinizden temin edebileceğiniz veya sitemizden indirip doldurabileceğiniz ve bize ileteceğiniz Mail Order Formu ile ödeme yapabilirsiniz. Bu işlemde kullanmak üzere firmamıza gönderdiğiniz bilgiler firmamızın koruması ve güvencesi altında kullanılarak, ödeme tutarı kredi kartınızdan tahsil edilecektir.ÖNEMLİ NOT

Satın aldığınız ürünün ödemesini ürünü teslim eden kargo veya nakliyat firması görevlisine YAPMAYINIZ! Ödemeyi tahsil etmekle sorumlu kişi sadece firmamızın temsilcisidir. Firma temsilcimize ödemenizi yaptıktan sonra muhakkak TAHSİLAT MAKBUZU isteyiniz. Firma temsilcimiz dışındaki kişi veya kurumlara yaptığınız ödemelerden dolayı, firmamız hiçbir sorumluluk kabul etmez._______________________________________________________________________

Teslimat Bilgileri

Firmamız 09.00-18.30 saatleri arasında faaliyettedir. Resmi Tatillerde ve Cumartesi - Pazar günleri kapalıdır. Hafta arası saat 15.00'e kadar verilen ambar teslimatı siparişler ve saat 17.00'ye kadar verilen kargo teslimi siparişler aynı gün, aksi hallerde ertesi gün, Cumartesi veya Pazar günleri verilen siparişler takip eden ilk Pazartesi günü, Resmi tatillerde verilen siparişler, işbaşı yapılan ilk mesai günü sevk edilir. Normal şartlarda siparişler, siparişinizin onaylanmasından itibaren en geç takip eden iş günü istediğiniz kargo veya ambara teslim edilir. Stokta bulunmayan ürünler için firmamız sizi arayarak bilgi verecek, talebiniz doğrultusunda benzer ürünü gönderecek, beklemeye alacak veya iptal edecektir.ÖNEMLİ NOT

Siparişiniz esnasında sorulan "Sipariş Notu” bölümüne tercih ettiğiniz kargo veya nakliye firmasının adını muhakkak yazınız. Aksi takdirde firmamız bulunduğunuz bölge/il için hizmet veren herhangi bir kargo veya nakliyat firmasını kullanmakta serbesttir. Bu nedenden dolayı firmamız sorumlu tutulamaz. Ayrıca sipariş, Ambar veya Kargo firmasından teslim alınırken kontrol edilmelidir. Nakliye esnasında hasar gören ürünler, taşıyıcı firmanın garantisinde olup, hasarlı teslim alınan ürünlerden firmamız sorumlu değildir. Benzeri bir durumla karşılaşıldığında muhakkak hasar tespit tutanağı doldurulmalıdır.

Sipariş veya Teslimat ile ilgili herhangi bir sorunuz ya da sorununuz olduğunda lütfen firmamızla veya bölge temsilciniz ile irtibata geçiniz.Sipariş Durumunu Nasıl Takip Edebilirim ?

Mevcut siparişinizin hangi aşamada olduğunu, sitemize Üye Girişi yaptıktan sonra, "Siparişlerim" linkini tıklayarak izleyebilirsiniz. Bilgiler günaşırı güncellendiği için, acil kargo siparişlerinizin durumunu öğrenmek için firmamızı/temsilcinizi arayabilirsiniz.
Contact With Us
Your message has been sent!
Error! Please try again.